Vytisknout tuto stránku

Slavíme 5 let!

(0 hlasů)

Za uplynulých pět let prodejna CANEA Praha ušla velký kus cesty jak v budování prodejny, v rozšiřování sortimentu, tak v práci se zákazníkem či pořádání floristických show. Za tuto dobu jsme díky české i mezinárodní účasti vystupujících dali svým zákazníkům spoustu inspirace pro jejich práci na prodejnách a v aranžérských dílnách. Zároveň díky těmto akcím se náš velkoobchod stal místem pro setkávání lidí z oboru.

Díky širokému sortimentu v příjemném prostředí jsme zákazníkům umožnili uspokojit podstatnou část jejich potřeb na jednom místě. Pohodlně a s dostatečným zázemím pro parkování přímo před vchodem. Naší velkou předností je, že jsme nepřetržitě zásobováni novým zbožím z naší mateřské firmy CANEA v Polsku. Novinky pro Vás vyhledáváme u výrobců a mnohé se vyrábí pouze pro firmu Canea na zakázku. Zboží pochází z celého světa, máme dodavatele nejen v České republice a v Evropě, ale i v Asii, Africe, Americe a Austrálii. Jsme přímými dovozci většiny sortimentu, který u nás naši zákazníci naleznou. Pravidelně navštěvujeme významné oborové veletrhy, abychom drželi krok s novými trendy. Sortiment se v současné době skládá z umělých květin, sušených rostlin a plodů, stuh a látek, sezonních dekorací, aranžovacích materiálů, skla, drátů, krystalů, ubrousků, balicího materiálu, sisalu, rafie, peří, svatebních dekorací, dekorací pro interiéry, proutěného a košíkářského zboží. Díky ploše 1300 m2 je pražský velkoobchod Canea CZ vůbec největší pobočkou této firmy v Evropě. Nabídka společnosti čítá na 11 000 skladových položek.

Důležitý je pro nás rovněž komfort a pohodlí pro všechny nakupující. Nabízíme i další servis v podobě inspirace, kterou chceme poskytovat prostřednictvím vystavených hotových aranžmá. S tím vším jsme předem počítali a máme tudíž v prodejně dostatek prostoru nejen pro samotný pohyb s nákupními vozíky, ale i pro posezení u šálku kávy a pro prohlídku vystavených prací či floristických časopisů. Věříme, že se nám zároveň podařilo nabízený sortiment uspořádat co nejpřehledněji, abychom zákazníkům umožnili snadnou orientaci a výběr zboží.

Velikost prodejní plochy souvisí také s tím, že kromě standardního sortimentu nabízíme i zboží designové. Tento materiál bývá zpravidla větších rozměrů, takže i na něj jsme se snažili pamatovat. Umístění prodejny na Praze 9 – Horních Počernicích je ideální z hlediska dopravní dostupnosti, zejména díky blízkosti dvou dálnic (směry na Hradec Králové a Mladou Boleslav) a navíc leží na nově vybudovaném pražském okruhu nedaleko nákupní zóny Černý most

.
Číst 2218 krát